Imieniny: Aleksander, Arkadiusz, Mirosław
piątek 26 lutego 2021

Pogoda

Urząd Dzielnicy Wesoła

Kadencja 2018-2023

 Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej

 • MARCIN JĘDRZEJEWSKI
 • EDWARD KŁOS
 • ANNA KOZŁOWSKA
 • MAGDALENA SKAŁA
 • PRZEMYSŁAW  RUSNARCZYK
 • EWA TUCHOLSKA
 • GRAŻYNA WEBER
 • KATARZYNA ZAKRZEWSKA - Przewodnicząca Klubu
 • JANUSZ ZDZIEBORSKI

 

Klub Radnych  Wesoła 2018

 •  WOJCIECH  MASTALSKI
 • STEFAN SŁOWIKOWSKI
 • LESZEK WINIARSKI - Przewodniczący Klubu
 • HUBERT ZIELIŃSKI

 

Klub Radnych  - Prawo i Sprawiedliwość

 • RYSZARD BOMBIK
 • ELŻBIETA  NOWOSIELSKA - Przewodnicząca  Klubu
 • ANNA KĘZIK
 • MARIA SZYSZKO
 • MAŁGORZATA ZAREMBA

 

Klub Radnych - Sąsiedzi dla Wesołej

 • GRAŻYNA  BANY -  Przewodnicząca Klubu
 • MAGDALENA JĘDRZEJEWSKA-  PYRZANOWSKA
 • KAROLINA PIÓRKOWSKA

 

Marcin Jędrzejewski - Przewodniczący Rady DzielnicyRadny z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

51 lat. Wykształcenie wyższe.

Doświadczenie: Przedsiębiorca prywatny od 26  lat z tego 20 lat branża poligraficzna, 6 lat branża deweloperska. Instruktor harcerski od drużynowego wszystkie funkcje aż do przewodniczącego ZHR. Jeden z założycieli i prezes stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna, prezes Koła Nr 4 PTTK Wesoła.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: po telefonicznym umówieniu (tel. 22 443 40 28), w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 119.

Leszek Winiarski Radny z listy KW Tak Wesoła 2018

 

64 lat. Wykształcenie: magister wychowania fizycznego.

Doświadczenie: Od 1992 roku  związany ze szkołą w osiedlu Zielona Grzybowa. Wychowawca medalistów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Przewodniczący Społecznej Rady Szkoły w latach 90 – tych, wiceprzewodniczący komitetu budowy hali sportowej, organizator festynów szkolnych i imprez charytatywnych. Radny dzielnicy Wesoła od 2002 roku.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: po wcześniejszym uzgodnieniu w poniedziałki w godz. 16–17 w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120, kontakt: lwiniarski@radni.um.warszawa.pl.

radna Grażyna BanyRadna z listy KW Sąsiedzi dla Wesołej.

48 lat. Wykształcenie wyższe pedagogiczno-artystyczne.

Doświadczenie: Pracowała w brytyjskim wydawnictwie jako asystentka ds. szkoleń metodycznych oraz projektant graficzny. Od 18 lat współpracuje z Ośrodkiem Kultury w Wesołej, prowadząc sekcję Rysunek i Malarstwo, Pracownię Plastyczna i Pracownię Malarską dla dorosłych. Współpracuje ze szkołami podstaowymi nr: 171, 173, 353 w ramach prowadzonych Zajęć Artystycznych. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Sąsiedzi dla Wesołej oraz redakcji Wesołej Gazetki Sąsiedzkiej. Od 16 lat działa w stowarzyszeniu organizując m.in. Letnie Sąsiedzkie Plenery Malarskie, Sąsiedzką Paczkę, Dzień Sąsiada.

 Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie 695 254 888 lub mailowo grazynabany@o2.pl, w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120

 

 

 

 

 

 

Ryszar Bombik Radny z listy KW Prawo i Sprawiedliwość

 

62 lata. Wykształcenie zawodowe.

Doświadczenie: Prowadzi działalność gospodarczą w branży budowlanej, radny Dzielnicy Wesoła kadencji 2014-2018 (członek Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych).

  Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym : W każdą środę Warszawa-Wesoła ul. Szeroka 41 (biuro mojej firmy) w godzinach 19:00-21:00. Nr tel.: 601-212-498; e-mail: ryszard.bombik@o2.pl

 

Radna z listy KW Stowarzyszenie Sąsiedzi dla Wesołej – Ruchy Miejskie

52 lat. Wykształcenie: Wyższe (Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW, studia podyplomowe z Public Relations, tamże).

Doświadczenie: Działaczka społeczna: współzałożycielka Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna (1999 r.), obecnie Sąsiedzi dla Wesołej (od 201o członek Zarządu tego stowarzyszenia, w ostatnich kadencjach wiceprezes); wcześniej wieloletnia instruktorka harcerska (harcmistrzyni, Harcerka Rzeczypospolitej, była komendantka Mazowieckiej Chorągwi Harcerek ZHR). Zawodowo zajmuje się redagowaniem czasopism naukowych i wydawnictw książkowych. W latach 1994-2016 sekretarz redakcji ogólnopolskiego kwartalnika „Rzeczoznawca Majątkowy”, od 2017 – sekretarz redakcji kwartalnika „Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw”. Pracowała m.in. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Banku Pekao SA i Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. Od kilkunastu lat współpracuje z Fundacją Centrum Europejskie Natolin, gdzie zajmuje się m.in.  historią zabytkowego Zespołu Pałacowo-Parkowego w Natolinie, redaguje wydawnictwa, organizuje konferencje naukowe.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po umówieniu emailem folca@interia.pl w siedzibie Stowarzyszenia Sąsiedzi dla Wesołej: ul. 1 Praskiego Pułku 38 Warszawa-Wesoła.

Anna KęzikRadna z listy KW Prawo i Sprawiedliwość

38lat. Wykształcenie: ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

Doświadczenie: 13 lat pracy w branży telekomunikacyjnej we współpracy  międzyoperatorskiej.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu 509-556-607, e-mail anna.kezik@gmail.com.

  Radny z li Edward Kłos sty KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

68 lat. Wykształcenie: wyższe, ukończył Politechnikę Warszawską, Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania na SGPiS (obecnie SGH) oraz podyplomowe Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Doświadczenie: przez 12 lat pełnił funkcję burmistrza Dzielnicy Wesoła (2006-2018), w latach 2004-2006 zastępca burmistrza Dzielnicy Wesoła. Wcześniej radny Miasta Wesoła (1998-2002). 

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: po telefonicznym umówieniu (tel. 510 206 175), w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120.

 

 

 

 

anna kozłowska radnaRadna z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

53 lata. Wykształcenie wyższe, magister ekonomii, inżynier technik komputerowych

Doświadczenie: druga kadencja w Radzie Dzielnicy, przez kilkanaście lat brała udział w pracach Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 173, od 2010 r. działa w Klubie Sportowym" Wesoła" oraz w Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego.

Jest członkiem Komisji Infrastruktury, Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Komisji Zdrowia.

 Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu (tel. 537 208 037) w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna", ul. Jana Pawła II 25, Kontakt bezpośredni: , e-mail: aniakozlowska321@wp.pl

 

 

Wojciech MastalskiRadny z listy KW Tak Wesoła 2018

19 lat. Wykształcenie: średnie, pierwszy rok studiów licencjackich na kierunku gospodarka przestrzenna na Uniwersytecie Warszawskim

Doświadczenie: Od 8 lat jestem związany z harcerstwem, a od ponad roku jako drużynowy prowadzę 44 Warszawską Drużynę Harcerzy „Stanica”. W latach 2015 – 2017 byłem Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wesoła. W roku 2016 wraz z Młodzieżową Radą byłem współautorem projektu do budżetu partycypacyjnego dotyczącego budowy „Parku dla Młodzieży". Projekt został zrealizowany powstał Młodzieżowy Park Rekreacji.

Jestem absolwentem „Warszawskiej Akademii Młodych Liderów” prowadzonej przez „Szkołę Liderów” oraz fundację „Civis Polonus” z roku 2017.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu (tel. 22 443 40 28), w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 119  w ostatni czwartek miesiąca godzina 15:00 - 16:00

Elżbieta NowosielskaRadna z listy KW Prawo i Sprawiedliwość

65 lat. Wykształcenie: pedagogiczne - nauczyciel, ukończony Wydział Pedagogiki i Psychologii na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. Studia podyplomowe: Zarządzanie oświatą publiczną i niepubliczną,  Pozyskiwanie i zarządzanie funduszami europejskimi

Doświadczenie: 45 lat pracy w oświacie w tym 25 lat na stanowisku dyrektora przedszkoli: publicznego i dwóch niepublicznych. Od 1994 radna miasta Wesoła, 1998 –  2002 - radna powiatu mińskiego i powiatu warszawskiego, Od 2006 do nadal - radna Dzielnicy Wesoła – 6. kadencja pracy dla Wesołej. Od 2002 roku praca w Parafialnym Zespole Caritas

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: w poniedziałki w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, sala nr 120 w godz. 16.00- 17.00. Kontakt e-mali nowos4@wp.pl , Tel. 603-093-003

Karolina PiórkowskaRadna z listy KW Stowarzyszenie Sąsiedzi dla Wesołej – Ruchy Miejskie

34 lata. Wykształcenie: wyższe magisterskie, politolog.

Doświadczenie: zawodowo lektorka języka angielskiego. Ostatnie trzy lata poświęciłam na tworzenie lokalnej grupy facebookowej, która okazała się wielkim sukcesem. Społeczność ta wykracza poza wirtualną rzeczywistość promując lokalne biznesy, organizując zajęcia, konkursy czy pomoc dla potrzebujących.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu 502-035-848 lub mailowo kpiorkowska84@gmail.com w trzeci wtorek miesiąca w godzinach 10.30-12, w Urzędzie Dzielnicy Wesoła w pok. 119.

 

Przemysław RusnarczykRadny z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

36 lat. Wykształcenie wyższe: studia licencjackie: Pedagogika resocjalizacyjna z wychowaniem fizycznym, studia magisterskie: pedagogika resocjalizacyjna, studia podyplomowe: edukacja dla bezpieczeństwa oraz wychowanie fizyczne.

Doświadczenie: Od 9 lat jest nauczycielem edukacji dla bezpieczeństwa oraz wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 172 w Warszawie. Od 5 lat pracuje jako trener piłki ręcznej w klubie Akademia Sportu Wesoła.

 

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: w poniedziałki od godziny 18:15 do 19:15. W Szkole Podstawowej Nr 172 przy ul. Brata Alberta 46 po  wcześniejszym umówieniu mailowym: przemek.rusnarczyk@wp.pl

 

 

 

 

Magdalena SkałaRadna z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

38 lata. Wykształcenie: wyższe, psycholog.

Doświadczenie: psycholog szkolny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, instruktor zumby, organizator wielu inicjatyw charytatywnych i społecznych.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu 501-255-199 lub mailowo magdalena.skala81@gmial.com w Urzędzie Dzielnicy Wesoła w pok. 120.

 

Stefan Słowikowski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Radny z listy KW Tak Wesoła 2018

76 lat.Wykształcenie: wyższe , doktorat, certyfikat Ministra Skarbu – uprawnienia do Rad Nadzorczych.

Doświadczenie: 6. kadencja radnego, członek Rady Społecznej SZPZLO , wiceprezes Stowarzyszenia „Rodzina Kościuszkowców”.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu (tel. 22 443 40 28), w każdy poniedziałek w godzinach 17.00-18.00 w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120

 

  Maria SzyszkoRadna z listy KW Prawo i Sprawiedliwość

62 lata. Wykształcenie wyższe: Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego

Doświadczenie: Pracowała w: Centralnej Dyrekcji Okręgowej Kolei Państwowych, Wydawnictwie „Epoka”, Państwowym Przedsiębiorstwie Wydawnictw Kartograficznych.  

Radną została w połowie kadencji 2014-2018, pracowała w  Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska oraz w Komisji Infrastruktury.

 Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: w Ośrodku Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25 w poniedziałki w godz. 12–13 lub w innym dogodnym czasie po uprzednim umówieniu się

kontakt: tel. 515 421 040, e-mail: mszyszko@radni.um.warszawa.pl

 

 

 

 

 

 

 

Ewa TucholskaRadna z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

65 lat. Wykształcenie: Ukończone studia magisterskie na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej, Podyplomowe Studium Pedagogiczne, Studia Podyplomowe z Matematyki oraz Studia Podyplomowe z Zarządzania Oświatą.

Doświadczenie: Bezpośrednio po studiach przez dwanaście lat pracowała w Przemysłowym Instytucie Elektroniki na stanowisku konstruktora. Od 1990 związana z oświatą w Starej Miłosnej (w tym 6 lat jako dyrektor szkoły podstawowej oraz 18 lat jako dyrektor gimnazjum, obecnie nauczyciel matematyki). Od 1995 prowadzi Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD dla dzieci i młodzieży w osiedlu Stara Miłosna. Od trzech lat jestem członkiem Zarządu Mazowieckiego Oddziału TPD, a od pięciu lat wiceprezesem Oddziału Dzielnicowego TPD w Wesołej.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: po telefonicznym umówieniu (tel. 509-391-324), w poniedziałki w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120.

 

Grażyna Weber

Radna z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

63 lata. Wykształcenie: wyższe.

Doświadczenie: Mieszkanka Wesołej od 63 lat. Absolwentka warszawskiej AWF. Emerytowana nauczycielka. Bezpartyjna radna dwóch ostatnich kadencji z listy Platformy Obywatelskiej. „Człowiek roku 2012” za organizowanie życia teatralnego mieszkańcom dzielnicy. Autorka „Kącika seniora” w „Wiadomościach sąsiedzkich”.  Samorządowiec z dużym doświadczeniem, lubiący i szanujący ludzi

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim obwodzie: w poniedziałki, w godz. 15:00 - 16:00 w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 119.

Katarzyna ZakrzewskaRadna z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

54 lata. Wykształcenie: wyższe, ukończony Wydział Weterynaryjny na SGGW-AR w Warszawie oraz Studia Menedżerskie Organizacji i Zarządzania w Kulturze Fizycznej na AWF Warszawa.

Doświadczenie w pracy: Po studiach podjęłam pracę w Instytucie Parazytologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Następnie przez kilkanaście lat wykonywałam zawód lekarza weterynarii. Obecnie pracuję jako zastępca kierownika obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Działam w samorządzie od roku 1998. W kadencji 2010-2014 przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Wesoła oraz byłam członkiem Komisji Oświaty, Kultury i Sportu i Doraźnej Komisji Statutowo - Regulaminowej.
W kadencji 2014-2018 przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Wesoła, członek Komisji Budżetu i Planowania Przestrzennego, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Doraźnej Komisji ds. Wschodniej Obwodnicy Warszawy.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu (tel. 22 443 40 28), w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120., e-mail: kzakrzewska@radni.um.warszwawa.pl

Małgorzata ZarembaRadna z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, okręg wyborczy nr 2 (os. Zielona-Grzybowa, Groszówka)

39 lat. Wykształcenie wyższe,  radca prawny, ukończyła studia podyplomowe z zakresu: integracji europejskiej, samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego, instytucji międzynarodowych oraz studia menadżerskie z zakresu zarządzania.

Doświadczenie: 

radna Dzielnicy Wesoła kadencji:

 • do 17.04.2019 r. wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy w kadnecji 2018-2023
 • 2014-2018 wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy, Wiceprzewodnicząca Komisji i Planowania Przestrzennego, Doraźnej Komisji ds. Wschodniej Obwodnicy Warszawy, członek Komisji Infrastruktury, Przewodnicząca Doraźnej Komisji Statutowo-Regulaminowej 
 • 2010 – 2014 wiceprzewodnicząca 4 Komisji Rady: Budżetu i Planowania Przestrzennego, Infrastruktury, Rewizyjnej, Doraźnej Komisji Statutowej
 • 2006 - 2010 wiceprzewodnicząca 3 Komisji Rady: Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, Infrastruktury, Doraźnej Komisji Statutowej

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym:

 • w ostatnią środę miesiąca w godzinach 18.30-20.00, Szkoła Podstawowa Nr 172 (os. Zielona-Grzybowa), ul. Brata Alberta 46, sala  nr 5. (w związku z obostrzeniami związanymi z Covid-19 spotkania w szkole są zawieszone).
 • w każdym innym terminie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym 602-504-584.

Interpelacje i zapytania radnej

Radny Janusz ZdzieborskiRadny z listy KW Platforma Obywatelska, Nowoczesna Koalicja Obywatelska

64 lata. Wykształcenie: wyższe; ukończone studia magisterskie na wydziale matematyczno-przyrodniczym Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowe studia z zarządzania oświatą, podyplomowe studia z zarządzania samorządem, podyplomowe studia z zarządzania pomocą społeczną.

Doświadczenie w pracy: W latach 1984 – 1995 związany z oświatą w Wesołej (nauczyciel, od 1987 roku dyrektor Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół, od 1991 roku dyrektor Miejskiego Zespołu Oświaty). W latach 1995 – 1998 zastępca Burmistrza Miasta Wesoła. Od 20 lat dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mińsku Mazowieckim i przewodniczący Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Mińsku Mazowieckim. Społecznie mediator w sprawach karnych, młodzieżowych i rodzinnych. Od wielu lat przewodniczący Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Dzielnicy Wesoła. Prezes Oddziału Dzielnicowego TPD w Dzielnicy Wesoła oraz członek stowarzyszenia „Sigma” w Mińsku Mazowieckim.

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu (tel. 601-375-201), w poniedziałki w Urzędzie Dzielnicy Wesoła, pok. 120

 

 

 

Hubert ZielińskiRadny z listy KW Tak Wesoła 2018

26 lat. W ykształcenie wyższe – magister na kierunku Geografia, Uniwersytet Warszawski

Doświadczenie w pracy: wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku, członek Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, animator lokalny w dzielnicy Wesoła, wolontariat (harcmistrz w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej).

Informacja o miejscu i godzinach pełnienia dyżurów w swoim okręgu wyborczym: po telefonicznym umówieniu w Ośrodku Działań Twórczych Pogodna, ul. Jana Pawła II 25. Kontakt: tel. 537 414 717, email: hzielinski@radni.um.warszawa.pl