Imieniny: Arnold, Adriana, Elżbieta
środa 08 lipca 2020

Pogoda

Urząd Dzielnicy Wesoła

02/12/2019

Warszawskie Spotkanie Wigilijne

grafika choinek i budynków

Warszawskie Spotkanie Wigilijne

15 grudnia 2019 r. na ul. Ząbkowskiej odbędzie się XVI Warszawskie Spotkanie Wigilijne – największe spotkanie świąteczne dla Mieszkańców Warszawy. Zaczynamy o godzinie 15.

Będzie pięknie, smacznie i muzycznie, dlatego nie może Was zabraknąć. Kamienice otulimy kolorowym światłem aby Ząbkowska zachwyciła swoim świątecznym wydaniem. Tak piękna jeszcze nie była.

Ponadto czeka na Państwa Wielkie Gotowanie razem z Mistrzem Świata BBQ – Grzegorzem Parczewskim. Razem ugotujemy wigilijną zupę grzybową i zaprosimy do wspólnego stołu.
Wszystkich spragnionych smaków i tych co lubią domowe zacisze, zapraszamy na aromatyczną i rozgrzewającą zimową herbatę.

Na najmłodszych w Centrum Kreatywności Targowa będzie czekał Św. Mikołaj, któremu będą mogli opowiedzieć o swoich marzeniach. Znajdą tam również wiele ciekawych warsztatów i zajęć podczas których będą mogli tworzyć prezenty dla bliskich i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Będą też słodkości, bo co to za święta bez cukierków i pierników.

Na Ząbkowskiej Aktorzy Teatru Akt wprowadzą Państwa w świat pantomimy prezentując oryginalne kreacje i zjawiskowe stroje. Niezwykła charakteryzacja i teatralne rekwizyty zachwycą i będą świetnym tłem do wspólnych zdjęć.

To będzie wspaniały czas…aromat świątecznych potraw, zapach żywej choinki, blask świec, świątecznych ozdób i te bożonarodzeniowe kolędy i piosenki, które zaserwują Państwu zaproszeni artyści – Kuba Jurzyk z zespołem, Warszawska Trupa Teatralna Warszawiaki a także Czesław Mozil
z Grajkami Przyszłości.  Repertuar, który dobrze znacie zaśpiewamy razem. Teksty mniej znane będą w śpiewnikach.

Prezydent m.st. Warszawy zaprasza Mieszkańców do wspólnego spotkania  - bądźcie z nami żeby było jeszcze piękniej…